Misja Fundacji

Pomysł na powołanie do życia Fundacji Fit Camp zrodził się w gronie przyjaciół pasjonatów sportu mających wspólną wizję i misję popularyzacji sportu powszechnego na poziomie wszystkich grupach wiekowych od przedszkola po seniora.
Zajmujemy się szkoleniem z zakresu treningu wszechstronnego oraz ukierunkowanego pokazując różnorodne formy zajęć według najnowszych standardów treningowych. Działalność fundacji ma celu również prowadzenie szeroko zakrojonej akcji związanej z tematyką żywieniową.
Posiadamy wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę prowadzących (nauczycieli, trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów, pedagogów, instruktorów), którzy odpowiadają za realizację naszych głównych projektów.

Fundacja Fit Camp

Life style and sport

KRS 0000599269
NIP 9522142784
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego
w Warszawie
ul. Marymoncka 34, Budynek 36 lok. 2
00-968 Warszawa

tel.: +48 796 801 880
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeczytaj Statut Fundacji

 

W okresie wakacji letnich oraz ferii zimowych organizujemy.

1. Zimowe wyjazdy rodzinne na narty oraz snowboard.

 

zimowe wyjazdy oferta

 

2. Obozy sportowe dla dzieci w okresie wakacyjnym.

 

wyjazdy w okresie wakacyjnym oferta

 

3. Półkolonie sportowe.

 

polkolonie sportowe oferta

 

4. Eventy sportowe oraz imprezy okolicznościowe.

 

eventy sportowe oferta

 

AKADEMIA SPORTOWA FIT CAMP (zajęcia całoroczne)

 

Dziecko w wieku szkolnym ma naturalną potrzebę ruchu, a każdy przejaw tej aktywności warto pielęgnować. Dlatego też stawiamy sobie jako główny cel główny zachęcenie i wdrożenie odpowiednich nawyków u dzieci i młodzieży do regularnej aktywności fizycznej. Chcemy, żeby aktywność fizyczna u dzieci wychodziła z ich wewnętrznych chęci w sposób w pełni dobrowolny, a nie przymusowy.

Zajęcia w naszej w Akademii Sportowej Fit Camp prowadzimy w sposób kompleksowy i różnorodny tak aby nasi podopieczni mogli rozwijać i doskonalić swoje umiejętności z zakresu różnych dyscyplin sportowych w sekcjach z podziałem na wiek, płeć oraz poziom sportowy.
Szkolenie grup dziecięcych i młodzieżowych z zakresu poszczególnych dyscyplin sportowych odbywa się poprzez naukę i doskonalenie techniki i taktyki gry z elementami przygotowania motorycznego według najnowszych systemów treningowych.

W grupach najmłodszych dzieci w wieku 6-8 lat zajęcia prowadzone będą w formie gier i zabaw ruchowych począwszy od nauki gry w piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę i siatkówkę. Dzieci poznają różne sposoby poruszania się po boisku oraz wiadomości z techniki i zasad gry w poszczególnych dyscyplinach sportu.

 

zajecia caloroczne oferta

 

Głównym celem tego projektu jest wdrożenie u dzieci nawyków samodyscypliny i wewnętrznej chęci do aktywności fizycznej oraz wybór swojej ulubionej dyscypliny sportu w późniejszym etapie szkolenia.

W takcie szkolenia sekcji sportowych chcemy aby nasi podopieczni mogli zdobyte umiejętności sprawdzić podczas gry w lidze oraz zawodach sportowych. Dodatkowo nasi wychowankowie wyjeżdżać będą na obozy sportowe w okresie zimowym i letnim w celu dalszego doskonalenia umiejętności techniczno-taktycznych w swojej dyscyplinie.
Dbamy również o płaszczyzną intelektualną naszych podopiecznych organizując w przedszkolach, szkołach oraz Uniwersytetach Trzeciego Wieku wykłady z zakresu profilaktyki żywieniowo - dietetycznej (Projekt Edukacja Żywieniowa).

 

 
misja edukacjaWspierają nas specjaliści z dziedziny dietetyki, dzięki którym będziemy się starali wyeliminować złe nawyki żywieniowe oraz zainspirować do aktywnego wypoczynku całe rodziny organizując eventy sportowo-żywieniowe. Dzieci naśladują rodziców więc w planach mamy również projekty rodzinne tak żeby zintegrować więzy rodzinne oraz zmobilizować i zachęcić do ćwiczeń całe rodziny.
Chcemy pomóc dzieciom i młodzieży z problemami otyłości i nadwagi, dlatego też wprowadziliśmy Projekt Body Challange. Realizujemy go poprzez zajęcia całoroczne i obozy o tematyce kształtowania sylwetki, poprawy kondycji fizycznej oraz korekcji ewentualnych wad postawy.

misja body challange

Postaramy się pomóc każdej osobie, która się zgłosi do nas. Zdiagnozujemy problem i pokarzemy, jak zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe i zachęcimy do codziennej aktywności. Gwarantujemy profesjonalną opiekę wychowawczą, trenerską i dietetyczną, żeby poprzez zabawę, ruch i wiedzę odzyskać kondycję, dobrą sylwetkę i świetne samopoczucie.

W Fundacji Fit Camp nie zapomnieliśmy również o seniorach. Przygotowaliśmy Projekt Aktywny Senior, który ma zachęcić seniorów do regularnej profilaktyki aktywności fizycznej. Jest to najlepsza forma by zachować młodość i opóźnić procesy starzenia. Głównym celem w naszych planach treningowych jest ukierunkowanie na trzy podstawowe elementy sprawności fizycznej: poprawę wytrzymałości, zwiększenie siły i masy mięśniowej oraz zwiększenie gibkości i poprawa koordynacji ruchowej.

 
misja aktywnyseniorZajęcia będą obejmowały również ćwiczenia aerobowe ( nordic walking, marsze). Przewidziane będą również warsztaty dietetyczne z tematyką istotną dla seniorów np.: nauka komponowania posiłków i robienia zakupów przy ograniczonych środkach finansowych.

KONTAKT

Fundacja Fit Camp

Life style and sport

KRS 0000599269
REGON 363650248
NIP 9522142784
Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
ul. Marymoncka 34, Budynek 36 lok. 2
00-968 Warszawa

tel.: +48 796 801 880
e-mail: biuro@fitcamp.pl

Rachunek bankowy:
28 1090 1694 0000 0001 3216 8560

Klub sportowy

Akademia sportowa Fit Camp

REGON: 381320420
NIP:1182181515

AWF w Warszawie
ul. Marymoncka 34, Budynek 36 lok. 2
00-968 Warszawa

tel.: +48 796 801 880
e-mail: biuro@fitcamp.pl

Rachunek Bankowy:
mBank 32114020040000330278064496

fitcamp logo male
Akademia Wychowania Fizycznego
Józefa Piłsudskiego w Warszawie
ul. Marymoncka 34, Budynek 36 lok. 2
00-968 Warszawa
Zadzwoń do nas
796 801 880
Kontakt

Jesteśmy do twojej dyspozycji
pn. - pt. od 10:00 do 20:00
sobota: od 10:00 do 17:00
niedziela: nieczynne