Sekcja siatkówki wiek 8-12 lat

Sekcja Piłki Siatkowej

W Akademii Sportowej Fit Camp trenerzy siatkówki wzorują się na szkoleniu dzieci i młodzieży w oparciu o program stworzony przez PZS (Polski Związek Siatkówki) Program „ Młodzieżowa akademia siatkówki” został stworzony jako faza wstępna otwierająca wieloletni proces szkolenia oraz planowania treningowego. Jest to podejście systemowe i sprawdzone, które prowadzimy w świadomy sposób taki sam jak w szkoleniu u dorosłych zawodników. Wieloletni program szkolenia formułuje bardzo precyzyjnie zarówno zespołowe jak i szczegółowe plany rozwoju zawodników określające cele podzielone pod kontem optymalnej drogi rozwoju sportowego. Doświadczenie sprawdzonych metod oraz form pod kontem optymalnych i ukierunkowanych rozwiązań treningowych prowadzi w długotrwałym procesie do mistrzostwa sportowego. Obok tych ramowych wytycznych indywidualizujemy „progi” przejść do kolejnych etapów w szkoleniu sportowym uwzględniając tempo indywidualnego rozwoju sportowego zawodnika.

Postępy sportowe maja wynikać przede wszystkim z naturalnego rozwoju oraz wszechstronnego przygotowania sprawnościowego i technicznego, a nie od razu ze skutków treningu specjalistycznego. W trakcie szkolenia w raz z rozwojem i kształtowaniem się organizmu ujawnią się specjalne uzdolnienia i predyspozycje (szybkościowe, szybkościowo-siłowe, koordynacyjne, wytrzymałościowe, siłowe). Z tego punktu widzenia podział procesu treningowego na poszczególne etapy spełnia jeszcze dodatkowe funkcje, zróżnicowane pod względem zadań, treści i rozwiązań szkoleniowych.

Prowadzący sekcję dziewcząt/chłopców wiek 8-12

trener wzielonej Trener Akademii Sportowej Fit Camp w siatkówce chłopców i dziewcząt. Obecnie student III roku na kierunku Dietetyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz organizator zawodów sportowych. W latach 2013-2015 V-ce Prezes AZS SGGW, a od listopada 2015r. Prezes Klubu. Z ramienia Akademickiego Związku Sportowego organizator licznych zawodów sportowych oraz wydarzeń rekreacyjnych w wielu dyscyplinach sportu. W 4 klasie Szkoły Podstawowej rozpoczął swą przygodę z siatkówką wstępując w szeregi Czarnych Radom. Podczas 9 lat uczestnictwa w rozgrywkach młodzieżowych w barwach Czarnych Radom oraz Reprezentacji Mazowsza może pochwalić się, m.in. 2x V-ce Mistrzostwem Polski oraz Mistrzostwem Polski Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Juniorów Młodszych.

KONTAKT

 

Akademia sportowa Fit Camp

REGON: 381320420
NIP:1182181515

ul. Wawelska 46 (hala sportowa)
02-067 Warszawa

tel.: +48 796 801 880
e-mail: biuro@fitcamp.pl

Rachunek Bankowy:
mBank 32114020040000330278064496