Akademia sportowa Fit Camp

akademia sportowa 1

 

W Akademii Sportowej Fit Camp stawiamy na holistyczny rozwój naszych podopiecznych. Chcemy aby nasi wychowankowie mogli odnaleźć swoją pasję w swojej ulubionej dyscyplinie gier zespołowych i mogli czerpać z niej radość i zabawę.
Naszym głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do aktywności fizycznej oraz popularyzacja zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży jako niezbędny element codziennego funkcjonowania. Pragniemy wdrażać najmłodsze pokolenia w uczestnictwo w kulturze fizycznej, zarażać je pasją do sportu, wyzwalać pozytywne emocje oraz uczyć wartości, charakteryzujących dobrego sportowca – szacunku do rywala i gry fair play.
Wspólnymi siłami dążymy do tego, by każdy zawodnik naszej Akademii Sportowej Fit Camp miał poczucie spełnienia i czerpał jak najwięcej radości z aktywności fizycznej.
Bardzo ważnym zadaniem jakie sobie stawiamy w systemie szkolenia jest nie tylko samo doskonalenie techniki, lecz również kształtowanie charakteru. Pozytywne podejście do życia oraz odczucia wspólne w grach zespołowych budują strukturę integracji oraz odpowiedzialności za zespół.

 

Programy szkoleniowe AS Fit Camp

programy szkoleniowe

 

Nasze zajęcia oparte są głownie na swoich autorskich programach szkoleniowych, którego głównym założeniem jest wszechstronny rozwój. Wspomagamy w rozwoju osobistym, przełamywaniu barier i kreowaniem przyszłości, informujemy o prawidłowym odżywianiu, profilaktyce oraz aktywności fizycznej. Podczas naszych zajęć młodzi piłkarze mają możliwość poznać piłkę za pomocą ogólnych zadań ruchowych. Treningi najczęściej przeprowadzane są w formie gier i zabaw oswajających z piłką. Pracujemy nad rozwojem koordynacji i motoryki. Dzieci uczą się jak radzić sobie na boisku poprzez grę na coraz większych powierzchniach boiska. Podczas niej przyswajają ogólne umiejętności techniczne (zwody, zmiany kierunku prowadzenia piłki), a także poprawiają sprawność ruchową.

 

Integracja poprzez wspólne treningi wszystkich członków AS Fit Camp

intergracja przez treningi

 

Dzieci uczą się od siebie nawzajem. Dlatego celem naszej akademii, jest dawanie możliwości wszystkim naszym podopiecznym z różnych naszych punktów AS Fit Camp (Ochota, Ursynów, Bielany, Ursus) uczestniczenia we wspólnych zajęciach. Jest to doskonała okazja do nawiązywania nowych znajomości oraz podnoszenia swoich piłkarskich umiejętności. To także okazja do wymiany doświadczeń między naszymi trenerami. Zajęcia te odbywają się na orliku przy ul. Wawelskiej 46.

 

Reprezentacja AS Fit Camp

reprezentacja

 

Wyróżniający się zawodnicy ze wszystkich oddziałów, mają możliwość reprezentować naszą Akademię w rozgrywkach międzyklubowych. Jest to doskonała okazja do porównania naszych umiejętności i postępów na tle rówieśników. Reprezentacja to także element motywujący do stałej pracy nad podnoszeniem własnych umiejętności i kształtowaniu cech charakteru przydatnych w sporcie jak i poza nim.

 

Strój sportowy AS Fit Camp

stroj fit camp

 

Każde dziecko zapisane na zajęcia otrzymuje od nas sprzęt sportowy w postaci koszulki i spodenek w ramach jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 120 zł
Rozmiary kompletów (koszulka +spodenki):
-wieku 6/8
-wiek 10/12

 

W ramach Akademii Sportowej Fit Camp prowadzone jest szkolenie dzieci i młodzieży w następujących sekcjach sportowych

 

- sekcja piłki ręcznej (wiek 7-12)

 

Punkty Akademii Sportowej Fit Camp w Warszawie

- AS Fit Camp Ursynów (Warszawa)

 

- AS Fit Camp Bielany (Warszawa)

fitcamp bielany

 

- AS Fit Camp Ursus (Warszawa)

fitcamp ursus

 

KONTAKT

 

Akademia sportowa Fit Camp

REGON: 381320420
NIP:1182181515

ul. Wawelska 46 (hala sportowa)
02-067 Warszawa

tel.: +48 796 801 880
e-mail: biuro@fitcamp.pl

Rachunek Bankowy:
mBank 32114020040000330278064496